Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 NOU --Infiintarea cluburilor pe forum--

In jos 
3 participanți

Ideea de infiintare a cluburilor pe forum este...
Buna
NOU --Infiintarea cluburilor pe forum-- Vote_lcap100%NOU --Infiintarea cluburilor pe forum-- Vote_rcap
 100% [ 4 ]
Proasta
NOU --Infiintarea cluburilor pe forum-- Vote_lcap0%NOU --Infiintarea cluburilor pe forum-- Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 4
 

AutorMesaj
Maeve Morrigan
Fiu/Fiica de morar
Fiu/Fiica de morar
Maeve Morrigan


Mesaje : 76
Data de înscriere : 20/09/2009
Varsta : 28
Localizare : in dulapul cu cioco

Foaie de personaj
Rang social: Fiica de morar
Galbeni: 0 galbeni

NOU --Infiintarea cluburilor pe forum-- Empty
MesajSubiect: NOU --Infiintarea cluburilor pe forum--   NOU --Infiintarea cluburilor pe forum-- Icon_minitimeLun Feb 08, 2010 6:30 pm

Acest lucru il aveam in cap de multa vreme, insa ezitam sa il pun in practica.
Dar cu ajutorul acestei idei poate membrii vor deveni mai activi, si nu vor lasa sa se asterne praful pe middle[sau zapada, depinde de anotimp^^].

De aceea, dupa cum vedeti si voi, am adaugat un sondaj acestui topic, in scopul expunerii parerii voastre. Sunteti de acord sau nu? Smile Postati aici varianta aleasa, si mentionati de ce acest lucru.

Cluburile vor putea fi create avand la baza orice tema[nu neaparat evul mediu]. In acestea membrii vor putea dezbate diverse probleme, vor putea posta imagini, lucrari sau alte informatii legate de clubul respectiv.
Pot sa fie RPG sau nu.

Membrii pot infiinta cluburi doar o singura data. Dar se pot inscrie la n cluburi.
De asemenea, sa nu fie doua cu aceleasi teme. Infiintatorul clubului respectiv va fi considerat plagiator, si nu va mai avea dreptul sa creeze nici unul[si i se va inchide clubul].

Nu vreau sa vad membrii a 2 sau mai multe cluburi, aflati in conflict. Nu este permis pe acest site.

Nr. de membrii sa nu depaseasa 30 , si nici mai putini de 3. Aveti timp la dispozitie o saptamana, sa aduceti cat mai multi oameni interesati. Daca nu, clubul va fi considerat de prisos si va fi sters.


Fisa de inscriere:
Nickul infiintatorului: ---
Numar de posturi: ---
Titlul clubului: ---
Tema acestuia: ---
'Insigna' clubului[sa nu depaseasca 150x60]: ---
Descrierea clubului: ---


Puteti completa formularul si sa va expuneti parerea intr-un singur post. Daca mai aveti nelamuriri, postati aici sau contactati Administratorii.

Administratorul Finnuala Kallypso se va ocupa cu crearea unui topic special, care va include toate cluburile admise.
Sus In jos
https://middle-ages.catsboard.com
Annette Vietnez
Sfetnica/ul regelui
Sfetnica/ul regelui
Annette Vietnez


Mesaje : 27
Data de înscriere : 04/10/2009
Localizare : intr'o camera cu multe carti

Foaie de personaj
Rang social: Sfetnica
Galbeni: 0 galbeni

NOU --Infiintarea cluburilor pe forum-- Empty
MesajSubiect: Re: NOU --Infiintarea cluburilor pe forum--   NOU --Infiintarea cluburilor pe forum-- Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 6:22 pm

Nickul infiintatorului: Annette Vietnez
Numar de posturi: 27 (cu tot cu asta, fara asta sunt 26 Very Happy )
Titlul clubului: Clubul de Istorie
Tema acestuia: Istoria
'Insigna' clubului[sa nu depaseasca 150x60]: aici
Descrierea clubului: In acest club vom discuta despre Istorie. Istoria Egiptului, a Romei, a Greciei, chiar Evul mediu(si mai are legatura si cu forumul Very Happy )

Iar despre votare, bineinteles eu am ales Da, caci altfel nu as mai cere club. Smile) Mi se pare interesanta ideea de a avea un club, de a putea sa vorbesti cu cineva despre mai multe teme, dar una singura in club. Deci e foarte fascinant! lol! lol!


Edit by Administrator-Maeve Morrigan: Ma bucur ca te-ai gandit sa iti faci un club.:* Ok, stiam ca nu ai sa-mi refuzi oferta Twisted Evil dar totusi..=)) App..ador insigna clubului de istorie!:X Mult. Acceptata. Kiss and hug from INdY!>Very Happy<
Sus In jos
Arya Volturi
Slujnica reginei
Slujnica reginei
Arya Volturi


Mesaje : 16
Data de înscriere : 08/12/2009
Varsta : 29
Localizare : Volterra,Italy

Foaie de personaj
Rang social: Slujnica
Galbeni: 0 galbeni

NOU --Infiintarea cluburilor pe forum-- Empty
MesajSubiect: Re: NOU --Infiintarea cluburilor pe forum--   NOU --Infiintarea cluburilor pe forum-- Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 12:54 am

Nickul infiintatorului: --- Arya Volturi
Numar de posturi: ---16(cu asta Smile) )
Titlul clubului: ---O.G.P(Organization Gifted People)
Tema acestuia: ---Salvarea Lumii
'Insigna' clubului[sa nu depaseasca 150x60]: ---
https://2img.net/h/oi46.tinypic.com/11ifuwk.jpg
Descrierea clubului: ---poi e o organizatie secreta cu agenti ce au puteri paranormale ce salveaza in secret lumea. Very Happy


Edit by Administrator-Maeve Morrigan: Asaaa, esti acceptata.:*:* Ti-am refacut insigna, si sunt foarte mandra de mine ca nu am stricat nimic.:-" A, si thx for the vote. Cool Mi-a venit ideea cu cluburile, dupa ce am vazut ceva asemanator pe deviantArt. Nici nu mai stiu ce cautam p-acolo. =))
Sus In jos
http://ghostwisperer.forumgratuit.ro/
Continut sponsorizat





NOU --Infiintarea cluburilor pe forum-- Empty
MesajSubiect: Re: NOU --Infiintarea cluburilor pe forum--   NOU --Infiintarea cluburilor pe forum-- Icon_minitime

Sus In jos
 
NOU --Infiintarea cluburilor pe forum--
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Sediul general :: Biroul Administratorilor-
Mergi direct la: